"شوق شهادت"

 

دل را ز بی خودی سر از خود رمیدن است
جان را هوای از قفس تن پریدن است

از بیم مرگ نیست که سرداده ام فغان
بانگ جرس زشوق به منزل رسیدن است

دستم نمی رسد که دل از سینه برکنم
باری علاج شکر گریبان دریدن است

شامم سیه تر است ز گیسوی سرکشت
خورشید من برآی که وقت دمیدن است

سوی تو این خلاصه گلزار زندگی
مرغ نگه در آرزوی پرکشیدن است

بگرفت آب و رنگ زفیض حضور تو
هرگل دراین چمن که سزاوار دیدن است

با اهل درد شرح غم خود نمی کنم
تقدیر قصه دل من ناشنیدن است

آن را که لب به دام هوس گشت آشنا
روزی (امین) سزا لب حسرت گزیدن است

                                                       مقام معظم رهبری(مدظله)

[ یکشنبه بیست و ششم تیر 1390 ] [ 13:53 ] [ شوق شهادت ] [ ]

"بسم رب المهدی"

میلاد یگانه منجی عالم بشریت مبارک باد.

آقا جانم تمام دل خوشی شیعیان واسلام و جهانیان به شما  وفرج شماست زبانم الکنه از وصف ولی امان از دست من و امثال من بی بصیرت!

چقدر اللهم عجل الولیک الفرج گفتیم  و میگیم بی بصیرت .شرمنده ام از این عبارات ولی انگاری دعای فرج خواندنمونم از سر ناخوشی روزگار شده تا درد دین ،هرجایی که دنیا فشار میاره ،بهمون ظلم میشه و دستمون از همه جا و همه کس کوتاه ،اونوقته که برا فرج شما دعا می کنیم تازه اشکم میریزیم قافل از اینکه اشکمونم برا دردمونه که دنیاست! جالب اینجاست که  بعضی وقتا خودمونم به این امر واقف نیستیم.

تازه اینا که چیزی نیست خودمون رو معیار مهدویت و انتظار هم قرار دادیم هرکس تو مرام ومسلک مابود مسلمان واقعی هست و درزمره منتظران ،هرکه غیر از ما بود مرتد و خارج از فرهنگ مهدویت بجا اینکه خودمون رو با فرهنگ انتظار تطبق بدیم دیگران رو سعی داریم با فرهنگ خودمون که  خیلی وقتا و جاها رنگ ولعاب مذهبی بهش دادیم مطابقت بدیم.

آقا جانم شرمندم!

ولی دارم به چشم میبینم که لفظ آخرزمان و انتظار فرج و مهدویت رو مد روز کردن برا رسیدن به مقاصد سیاسی و اقتصادی و مقبولیت اجتماعی  به نظر تازه صهیونیست ها و ایادیشون از همه ماها منتظرترند از بس که تحقیق و مطالعه کردن پیرامون این موضوع و یه جورایی می خوان آخرالزمان رو بدست خودشون وبه منفعت خودشون تفسیر کنن.

از برخی عالمان دین ومحققین و مفسرین علی الظاهر مهدوی هم بگم که دغدغه اونا از همه خطرناک تره  چون اسم دین و مهدویت رو یدک میکشن امان از وقتی که برا دلخوشی و اسم و رسم پیدا کردن همش خودمون رو غرق تطبیق علائم روز با علائم ظهور و آخرالزمان کنیم فلان چیز فلان کس از علائم هستن اگه این اتفاق بیفته تا فلان زمان ظهور محقق میشه کاش یک درصد کتب مربوط به علائم ظهور در خصوص وظایف شیعه در تحقق جامعه مهدوی و فرهنگ انتظار کتاب داشتیم و سخنرانی می کردیم و ای کاش بجای برشمردن علائم کاری کنیم تا همیشه منتظر باشیم! بنا به روایت تاریخ کم نبودند افرادی که نسبت به امور عالم بودند و در وقت عمل خودشون رو به نفهمی زدندو...

ولی چه کنم که آدمایی مثل من ونوشته هایی مثل این  متن همش متخصص در سخنرانی و حرفای قشنگ زدن و عمل نکردن به وظایف هستیم!!!

خودمونی و درگوشی میگم ولی آقا با عقل ناقصم تازه دارم کم کم می فهمم که چرا امر فرج انقدر طولانی شده  و دعاها بی اثر!

ای کاش برا یه بارم که شده دعای سلامتی و تعجیل فرجتون رو با اخلاص و از سر درد دین زمزمه کنیم ای کاش...

الا که راز خدایی خداکند که بیایی

[ جمعه بیست و چهارم تیر 1390 ] [ 21:8 ] [ شوق شهادت ] [ ]

 اولین شب جمعه ماه رجب شب آرزوها نامیده شده، در شب آرزوها درهای رحمت الهی گشوده است و برای بهره‌مندی هرچه بهتر و بیشتر از این شب اعمالی برای آن ذکر شده است .

روزه

روزه اولین پنجشنبه ماه رجب دارای ثواب و برکات بسیاری عنوان شده است .

رجب"، ماه خداست؛ ماه پر برکتی است که اعمال بسیاری برای آن ذکر شده است. پیامبراکرم (ص) فرمود: هر کس یک روز از ماه رجب را روزه بگیرد مستوجب خشنودی خدا می شود، غضب الهی از او دور می گردد و دری از درهای جهنم بر روی او بسته می شود.نماز

برای اولین شب جمعه ماه مبارک رجب نمازی دوازده رکعتی از سوی رسول خدا ذکر شده که فضیلت بسیاری دار: بین نماز مغرب و عشا دوازده رکعت نماز اقامه شود که هر دو رکعت به یک سلام ختم می شود و در هر رکعت یک مرتبه سوره حمد، سه مرتبه سوره قدر، دوازده مرتبه سوره توحید خوانده شود.

وقتی دوازده رکعت به پایان رسید، هفتاد بار ذکر" اللهم صل علی محمد النبی الامی و علی آله" گفته شود.

پس از آن در سجده هفتاد بار ذکر "سبوح قدوس رب الملائکة والروح" گفته شود.

پس از سر برداشتن از سجده، هفتاد بار ذکر "رب اغفر وارحم و تجاوز عما تعلم انک انت العلی الاعظم" گفته شود. دوباره به سجده رفته و هفتاد مرتبه ذکر "سبوح قدوس رب الملائکة والروح" گفته شود. در اینجا می توان حاجت خود را از خدای متعال درخواست نمود.

پیامبر اکرم در فضیلت این نماز فرموده است: کسی که این نماز را بخواند، شب اول قبرش خدای متعال ثواب این نماز را با زیباترین صورت و با روی گشاده و درخشان و با زبان فصیح به سویش می فرستد. پس او به آن فرد می‌گوید: ای حبیب من، بشارت بر تو باد که از هر شدت و سختی نجات یافتی. فوت شده می‌پرسد تو کیستی؟ به خدا سوگند که من صورتی زیباتر از تو ندیده‌ام و کلامی شیرین تر از کلام تو نشنیده‌ام و بویی، بهتر از بوی تو نبوئیده‌ام. آن زیباروی پاسخ می‌دهد: من ثواب آن نمازی هستم که در فلان شب از فلان ماه از فلان سال به جا آوردی. امشب به نزد تو آمده‌ام تا حق تو را ادا کنم و مونس تنهایی تو باشم و وحشت را از تو بردارم و چون در صور دمیده شود و قیامت بر پا شود، من سایه بر سر تو خواهم افکند.

[ چهارشنبه هجدهم خرداد 1390 ] [ 12:53 ] [ شوق شهادت ] [ ]

حجت الاسلام روانبخش پیرامون نظر علامه مصباح یزدی در قبال مستند "ظهور بسیار نزدیک است" گفت: اتفاقا چند روز پیش وقتی که این مستند را تماشا کردم، رفتم خدمت علامه مصباح یزدی و گفتم: حاج آقا اگه یادتان باشد حدود ۱۵ سال پیش طبق اتفاقاتی که در برخی کشورها افتاده بود، خدمت حضرتعالی رسیدم و سئوال کردم که آیا می شود این اتفاقات را از علائم ظهور تلقی کرد؟ حضرتعالی هم در جواب من فرمودید: "زیاد به این مسائل نپردازید که در جلسه ای بنشینید و ببینید چه چیزی از علائم ظهور است و چه چیزی از علائم ظهور نیست. ممکن است که این حرفها و جلسات برای آدم شیرین باشد امّا آنچه که وظیفه شماست این است که خودتان را برای ظهور آماده کنید به طوری آماده شوید که انگار همین فردا آقا امام زمان(عج) ظهور خواهند کرد. حالا بحث کنیم درباره این مسائل امّا خودمان آماده نشویم هیچ فائده ای ندارد. ببینید وظیفه ما در قبال حضرت چیست؟

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...


ادامه مطلب
[ شنبه بیست و هفتم فروردین 1390 ] [ 14:30 ] [ شوق شهادت ] [ ]

أفضَلُ العِبادَةِ بَعدِ المَعرِفَةِ‌ إِنتِظارُ‌ الفَرَجِ؛

بهترین عبادت بعد از شناختن خداوند،‌ انتظار فرج و گشایش است.  

                                                                                           تحف العقول، ص403

حتما نقل قول ها و تحليل هاي مختلف و متعددي رو در خصوص مستند ظهور بسيار نزديك است  شنيديد.

راستش من يكي كه هنوز يه تحليل درست و درمون و همه جانبه در اين خصوص نخوندم نميدونم چرا ما عادت داريم يا تعريف كنيم و يا انتقاد، انگار بين اين دو ديدگاه ميانه و انصافي وجود نداره.

بگذريم قصدم تحليل مستند نيست.

مي خوام بگم آيا واقعا معناي آمادگي براي ظهور اينه كه يه عده اي مارو از ظهور باخبر كنند؟

مثلا تمام رسانه هاي جمعي تاييد كنند كه آقا امام زمان(عج) طي بيانيه اي اعلام كردن روز جمعه از مقابل درب اصلي كعبه ساعت 1۳ ظهور خواهند كرد.اصلا ما ساخته شديم برا راحت طلبي تو همه چيز حتي تو بزرگترين اهداف و اعتقاداتمونم دنبال راحت طلبي هستيم.

آي وجدان هاي بيدار چندنفرمون ظهور آقا امام زمان رو به خاطر رضاي الهي و دغدغه ديني طلب مي كنيم؟

چند درصدمون ظهور آقا رو براي تامين آرامش و آسايش و رفاه و عدالت اجتماعي كه تو دنيا به دردمون مي خوره طلب مي كنيم؟!

رفقا اصلا گيريم كه همه علائم ظهور چه قطعي چه غير قطعيش رخ داده. چه فايده اي داره ما بدونيم ظهور آقا كي محقق ميشه وقتي هيچ آمادگي براي در ركاب آقا بودن نداريم.بهتر نيست نصف وقتي كه براي ديدن و تحليل كردن اين مستند و بررسي علائم ظهور كرديم رو به اصل ظهور و انتظار حضرت سپري مي كرديم؟

به نظرتون زيادي تو حاشيه نيستيم.انگاري همه بي خيال متن شدن...

 

دوست دارم نظراتتون رو بدونم شايد من اشتباه مي كنم؟

راستي باز تو حاشيه غرق نشيدا. بله منم مي دونم اطلاع داشتن از وقايع ظهور خيلي خوب و سازنده ومثبت مي تونه باشه ولي منظور من چيز ديگه اي هست هركي گرفت بسم الله...

[ سه شنبه بیست و سوم فروردین 1390 ] [ 11:3 ] [ شوق شهادت ] [ ]

"بسم رب المهدی"

منتظران به گوش ؛

صدای قدم های یوسف زهرا نزدیک و نزدیکتر می شود...

تحولات امروز دنیای عرب نشان از آمادگی برای پذیرش عدالتی جهانیست.امروز ملت ها از دولت ها به واسطه بی عدالتی به سطوح آمده اند و جان برکف به مقابله با ظلم و زورگویی پرداخته اند و این نشان در خواست ملت ها برای استقرار عدل جهانیست.تحولات تونس ،مصر،یمن اردن و... اعتراضات برخواسته از نارضایتی مردم در اروپا همه و  همه نشانه هایی است برای  افراد متفکر  و تشنه حکومت جهانی مهدی موعود (عج). حتی با نادیده گرفتن و عبور از روایات نقل شده در خصوص وقایع آخرزمان که به  نوعی به تحولات رایج در دنیای عرب اشاره دارد، نیز می توان به این جمع بندی نایل آمد.

هرچند که اطلاع از وقایع آخرالزمان هادی و راهنمایی ارزشمند است اما آنچه بیشتر از دانستن علائم ظهور خودنمایی می کند این است که به جای غرق شدن در تطابق روایات نقل شده که بعضا دارای اختلافاتی در وقایع و تقسیم بندی به علائم قطعی و غیر قطعی دارد ،مسیر زندگی و هدف خود را طوری طراحی کنیم که همواره آماده ظهور و یاری دادن دین خدا و ولی خدا باشیم.آخر الزمان خاستگاه آزمون های متعدد الهی است "وَلَتُغَرْبَلُنَّ غَرْبَلَةً "  کم نبوده و نیستند عالمانی که از بسیاری از از احکام و روایات مطلع اند و لی اندکی پایبندی به آن ندارند.

به امید فراهم آوردن مقدمات فرج...

[ جمعه هشتم بهمن 1389 ] [ 19:13 ] [ شوق شهادت ] [ ]

"الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایت امیر المومنین علی ابن ابی طالب علیه السلام"

برادرم /خواهرم چه نشسته اید که شیطان باتمام قدرت و قوا و پرکارتر از همیشه در کمین نشسته و خواب را بر خود و شیطانک ها حرام کرده و تو و افکارت را هدف قرار داده.او امروز به سلاح روز تجهیز است و از هر روزنه ای در افکار و عقاید تو ورود پیدا می کند و هربار با شیوه ای نوین ،کافیست از خود ضعف نشان دهیم تا کار را یکسره کند. با یک شبه ،با یک نگاه، بایک لقمه و از همه خطرناکتر از راه دین...

آنکه از دین بهره ای ندارد خود گرفتار شیطان است و خود هیزم آتشی است که ابلیس برپا نموده پس تمام تلاشش برای گمراهی دینداران است والبته کم نیستند  آنانی که خود را حق و دیندار واقعی می خوانند و به تمسک بر سوابق دینی که آنرا مایه افتخار و نردبان پیشرفت مادی و دنیایی خود قرار داده اند  خود را دیندار می خوانند که بی شک در زمره منافقانند...

برادر و خواهر دینی ام  برای مقابله با شیطان و شیطانیان باید در خط مقدم جبهه نبرد میان کفر و حق بود و جنگید،سازش و محافظه کاری صفت فرومایگانیست که دل بر دنیا دارند و خدا را به ظاهر می خوانند. روزی که کوچکترین امید به سازش با شیطانیان درونمان رشد پیدا کند مطمئن باشید شیطان قلعه قلبمان را فتح کرده و بذر دین گریزی و شبهه و نفاق را در دل هایمان خواهد کاشت.

امروز ابلیسیان با تمام آنچه دارند و ندارند به جنگ با اسلام ناب که همان تشیع و فرهنگ ناب انتظار است پرداخته اند و به خیال خام خود می توانند واقعه سال ۶۱ هجری را تکرار کنند فارق از اینکه بقاء و تداوم تشیع به قیام ابا عبدالله بوده و هست و نهال نوپای تشیع ، به درخت تنومندی تبدیل شده  است که ریشه در واقع عاشورا دارد .

ایران اسلامی ما این مرکز تفکر شیعی و انتظار نماد تمام نمای تشیع و مقابله حق با باطل است چنان که جهانیان برای به نابودی کشاندن آن لحظه ای درنگ نکرده اند و این خود معیار حقانیت ما و در راه رضای الهی گام بر داشتن است و این محقق نشده است جز با درایت و بصیرت سید علی عزیز ما ،شاگرد و فرزند خمینی کبیر(ره) که چنان استکبار و شیطان بزرگ را منکوب تدابیر خود کرده  بزرگترین آرزوی آنان نابودی ولایت فقیه و هجمه علیه آن است.

من و تو و تمام کسانی که به این حرکت عظیم دلبسته ایم و خودرا سرباز ولایت می نامیم آنقدر ارزشمند هستیم که جبهه حق به ما دل بسته و یقینا امام عصر(عج) ظهور نخواهد کرد مگر ما زمینه ساز ظهورشان گردیم.این گوی و این میدان این نایب امام عصر و این ما منتظران ظهور، هروقت شایستگی سرباز ولایت بودن خود را با گوش جان سپردن به فرامین ایشان و در جبهه مبارزه با استکبار و پیشرفت ایران اسلامی با تخصص گرایی  و تعهد راستین ،با دوری از تجملگرایی و راحت طلبی، به معرصه ظهور گذاشتیم آن وقت دعای عجل الولیک الفرج ما مستجاب خواهد شد.

درد ما ،درد دین است و اگر این درد را از ما بگیرند هویتمان را گرفته اند ...

[ جمعه بیست و چهارم دی 1389 ] [ 14:23 ] [ شوق شهادت ] [ ]

 بسم رب الشهداء والصدیقین

دلم گرفته بود.

چشمه های اشک از چشمم جاری شده...

فقط از چشم راستم،چشم چپم چشمه خشکانده!

سینه ام سنگینه خیلی سنگین، احساس می کنم که ششهام تحمل و طاقت تنفس رو ندارند،قلبم ازجا کنده شده به سان گنجشکی که در دام افتاده!

آری من هم به دام افتادم؛گویی ابلیس مرا سحر کرده...

یه تلنگر من رو به خود آورد!

با خود کلنجار میروم ،تکلیف چیست؟

باید ماند و کربلایی شد یا منتظر تاریکی شب ماند و رفت و ...

 فرار از حقیقت تاکی، چشم به دهان مردم بودن تاکی،خسته شدم!

از نقش بازی کردن خسته شدم ،از مصلحت اندیشی و آینده نگری پوچ ،حالم بهم می خورد...

"اللهم عجل الولیک الفرج"

تمام ترسم از اینست که دعا هایم از روی عادت و بی بصیرت باشد که هست!

نوای "عجل الولیک" سر می دهیم و خون به دل او می کنیم

تاکی؟ تاکی نقش بازی کنیم!!!

راه یکی است.صراط مستقیم یکی است،دین یکی است،خدا یکی است...


ادامه مطلب
[ پنجشنبه بیست و دوم مهر 1389 ] [ 0:28 ] [ شوق شهادت ] [ ]

بسم رب المهدی

با سلام و عرض تبریک به مناسبت اعیاد بزرگ شعبانیه به ویژه میلاد یگانه خورشید عالم تاب حضرت بقیه الله الاعظم (عج) ،امروز میخوام در خصوص  رضایت کسی برایتان بنویسم که پیامبر(ص) در مقام  ایشان فرمودند:

الجنة تحت اقدام الامهات

حتما این حدیث نبوی در خصوص مقام مادر را شنیده اید خیلی قصد شرح وبسط  وبه درد آوردن سرتون رو ندارم تو یه جمله عرض می کنم که یکی از مهمترین راه های کسب رضای الهی و عاقبت به خیر شدن کسب رضایت والدین به ویژه مادر است.در اثبات این امر همین بس که حق تعالی در آیه ۲۳ اسراء فرمود:

«و قضي ربك الا تعبدوا الا اياه و بالوالدين احسانا»

پروردگارت فرمان داده جز او را نپرستيد و به پدر و مادر، نيكي كنيد.

بعضی روایات واقعا انسان را به تحیر وا می داره اینکه نگاه محبت آمیز به پدر و مادر عبادت است یا اینکه حضرت امیر(ع) می فرماید:

نیکی کردن به پدر و مادر، بزرگ‏ترین واجب است

واقعا حیفه که با وجود این همه آیات و روایات در مقام نیکی به پدر و مادر و اهمیت رضایت ایشان ٰما جوان های امروزی  با کج خلقی ولجبازی باعث رنجش این دو فرشته الهی بشیم.....

حال با آگاهی از مقام شامخ پدر و مادر این تکه از دعا که می فرماید "بِاَبى اَنْتَ وَاُمِّى " چقدر پرمایه و زیبا جلوه می کنه.

یابن الحسن !

پدرو مادرم به فدایت،امان از روزی خاک من رو به آغوش بگیره وحسرت دیدارشما به دلم بمونه...

 

انی استودعک تلک الانفس و تلک الابدان حتی ترویهم من الحوض یوم العطش

 

[ پنجشنبه هفتم مرداد 1389 ] [ 23:54 ] [ شوق شهادت ] [ ]

 

زمان زمان عجیبی است یار ما به کجاست

دهد  گواه  دل  من  امام  ما  تنهاست

زمان زمان نفاق و خیانت و پستی است

اگر چه عصر ظهور محبت مولاست

زهر زمان که گذشته وظیفه مشکلتر

ولایت است غریب و غریبی اش پیداست

هر آنچه می گذرد حفظ دین به خون دل است

شهادت است که راه نجات از این غوغاست

دعا کنید بیاید امام و صاحب ما

هر آنکه گشت غلامش همیشه پا بر جاست

بیا و باز کن این در که سخت محتاجیم

ببین هنوز دل ما شکسته زهراست

در امتحان ولایت مرا قبول نما

شفاعت تو ز شیعه در این زمان زیباست

....

[ پنجشنبه ششم خرداد 1389 ] [ 18:40 ] [ شوق شهادت ] [ ]
يا مقلب القلوب و الابصار يا مدبر الليل و النهار يا محول الحول و الاحوال حول حالنا الا احسن الحال

خداوندا اگر داری بنای دادن عیدی            منور کن جهان را، به نور حضرت مهدی

سال نو مبارک...

[ جمعه سیزدهم فروردین 1389 ] [ 15:50 ] [ شوق شهادت ] [ ]

 

یا لطیف

آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد

شاید دعای مادرت زهرا بگیرد

آقا بیا تا با ظهور چشم‌هایت

این چشم‌های ما کمی تقوا بگیرد

آقا بیا تا این شکسته کشتی ما

آرام  راه ساحل دریا بگیرد

اقا بیا تا کی دو چشم انتظارم

شب‌های جمعه تا سحر احیا بگیرد

پایین بیا خورشید پشت ابر غیبت

تا قبل از آن که کار ما بالا بگیرد

آقا خلاصه یک نفر باید بیاید

تا انتقام سیلی زهرا  بگیرد

"آغاز امامت حضرت صاحب الزمان بر جهانیان مبارک باد"

[ پنجشنبه ششم اسفند 1388 ] [ 0:6 ] [ شوق شهادت ] [ ]

میترسم از آن لحظه که عمرم به سر آید!


مهتاب رخت بعد غروبم به در آید


می ترسم از آن دم که بیایی و نباشم


جان از بدنم رفته و عمرم به سر آید


می خوانمت ای یار ز صبح ازلی


آه از دل خونم ز غم هجر برآید


در راه تو من منتظرم تا که بیایی


از گل وصل رخت بهر دلم کی ثمر آید


بر دامن تو رشته دل را چو ببستم


کی مهر رخت از پس پرده به در آید


جز هجر تو اندر دل من هیچ غمی نیست


کی می شود از سینه غم هجر برآید


هر سو نگرم از تو و از وصل بگویند


کی می شود این فصل فراق تو سرآید


از باغ غمت لاله چو بسیار بچیدیم


کی می شود اندر دل ما لاله وصل تو برآید

 

"اللهم عجل الولیک الفرج"

 

[ جمعه شانزدهم بهمن 1388 ] [ 22:43 ] [ شوق شهادت ] [ ]

 

زبس که پرده عصیان گرفته چشم مرا

                                            تو  در کنار منی من  تو را نمی بینم!

 

 

" السلام علیک یا بقیة الله فی ارضه السلام علیک یا میثاق الله الذی اخذه و وکده"

[ دوشنبه بیستم مهر 1388 ] [ 21:36 ] [ شوق شهادت ] [ ]

بسم رب المهدی

مهدی جان ۱۱۷۵امین بهار زندگیت مبارک ،ای حجت خدا بر روی زمین و ای خورشید عالم تاب ،امشب فقط به عشق تو قلم می زنم. از کدام حسن یوسف گمگشته عالمیان بگویم تا حق مطلب ادا شود و چگونه بگویم، ساعت ها ست در فکر آنم که از کجا، چگونه وچطور شروع کنم تا بی ادبی نباشد آخر دلمو زدم به دریا تا ساده و بچگونه و یکم خودمونی بنویسم...

امشب تو یه مجلس کوچک و ساده که فقط به عشق شما برپا شده بود سخنان بسیار بزرگی در خصوص شما بود که هرچند تکراری به نظر می رسید ولی از هر سخن نویی تازه تر جلوه می نمود نظیر اینکه مهدی زهرا(س) آخرین حجت خدا بر روی زمین است و زمین و زندگی بدون حجت خدا بر زمین معنا و مفهوم ندارد، اینکه معصومین (ع) چنان روایات وصف ناشدنی درخصوص شما نقل کرده اند که تنها این روایات نمایانگر عظمت وجودی شما هستند،اینکه معصوم (ع) آرزوی دیدن شما را داشته و پیشاپیش  سلام و درود خویش را بر حضرتش تقدیم کرده و هزاران هزار حرف های گوش نواز که بدون مقدمه و ظرفیت نمی توان آن ها را به نگارش در آورد  ای فخر عالمیان...

آقا جان حکایت حال ما و دنیای مادی ما مصداق بارز نشانه های ظهور است.آقا این روز ها آنقدر سخت گذشته و می گذرد که تکرار خاطرات ،ناخواسته چشم ها را بارانی می کند. این روزها خیلی راحتر می توان درک کرد که چرا ظهور محقق نمی شود!

مشکل کار اینجاست که تعجیل فرج ورد زبان ها گشته است ولی در عمل کمتر نشانی از آمادگی برای ظهور نیست نمی خواهم زیاد راه دوری برم از خودم شروع می کنم کمتر مجلس و محفلی را یاد دارم که بدون آرزوی تعجیل فرج شما سپری کرده باشیم ولی خداوند شاهد است که هنگام خلوت با خود وحساب کشی ازنفس انگار متاسفانه این دعا ها و کلمات بیشتر از روی عادت تکرار شده است بدون کوچکترین معرفتی وای بر من و افعال من .آقا جان اگه شما یه گوشه چشمی به ما و ملت ما و دنیا نکنی فقط خدا می دونه چه آینده ای در انتظار ماست.عزیز زهرا(س) ما این روزها به خوبی معنی غربت رو درک کردیم و تو آزمایش بزرگ الهی که کمی پرده نفاق و دورویی ها کنار رفت متوجه شدیم که چقدر یوسف زهرا غریب است و ریا و ریاکار زیاد.آقا جان شما را به زهرای مرضیه(س) قسم هوای ما بچه شیعه ها رو بیشتر از گذشته داشته باشید زمونه خیلی بی وفا شده انقدر بچه مذهبیا به قول ما چپ کردن! انقدر منافق تو ماها رسوخ کرده فقط حساب و کتابش رو شما می دونید.یوسف زهرا(س) والله در پرتو عنایات و دعاهای شماست که هنوز یکم معرفت و عشق به معصومین (ع) تو دلمون موندگار شده،با بارون دعا و معرفت به خدا و ائمه(ع) باغچه دلمون رو آبیاری بفرما به امید اینکه بتونیم در عمل پرچمدار نهضت انتظار باشیم و ولایت مداری مون رو به دنیا عرضه کنیم.

 

[ شنبه هفدهم مرداد 1388 ] [ 1:10 ] [ شوق شهادت ] [ ]

چشمم به انتظار تو تر شد نیامدی   

اشکم شبیه خون جگر شد نیامدی

 گفتم غروب جمعه تو از راه میرسی 

عمرم در این قرار به سر شد نیامدی    

تا خواستم به جاده وصل تو رو کن       

غفلت مرا رفیق سفر شد نیامدی           

این نفس بد مرام مرا خوار و زار کرد          

روز و شبم به لغو سپر شد نیامدی    

رسوایی کدای تو از حد گذشته است              

عمرم به هر گناه هدر شد نیامدی             

از ما گناه سر زدو تو شاهدش شدی    

دیدی دلم به راه دگر شد نیامدی      

از ما که منفعت نرسیده برای تو              

هر چه ز ما رسیده ضرر شد نیامدی   

[ دوشنبه بیستم خرداد 1387 ] [ 14:48 ] [ شوق شهادت ] [ ]
هو المحبوب

کسی آرام می آید

نگاهش خیس عرفان است

قدمهایش پر از معنا

دلش از جنس باران است

کسی فانوس بر دستش

به سان نور می آید

امید قلب ما روزی

ز راه دور می آید

 

"برای تعجیل در فرج آقا گناه نکنیم!"

[ دوشنبه شانزدهم اردیبهشت 1387 ] [ 21:5 ] [ شوق شهادت ] [ ]

بسم الله الرحمن الرحیم

(( رب ادخلنی مدخل صدق واخرجنی مخرج صدق وجعل لی من لدنک سللطاناْ نصیرا))

دلبرا! دست امید من و دامان شما

سر ما و قدم سرو خرامان شما

شمع آه من و رخساره چون لاله تو

چشم گریان منو غنچه خندان شما

درد عشق تو نگارا نپذیرد درمان

تاشوم از سر اخلاص به قربان شما

ای که در ممکن غیبی و حجاب ازلی

آه از حسرت روی مه تابان شما

 

السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه

 

[ چهارشنبه بیست و هشتم فروردین 1387 ] [ 16:53 ] [ شوق شهادت ] [ ]

تو  از  تبار   بهاری  چگونه  بی تو   بمانم

شمیم  عاطفه داری چگونه بی تو  بمانم

تو  از  سلاله  نوری  تو   آ فتاب  حضوری

به رخش صبح سواری چگونه بی توبمانم

 

((الهم عجل الولیک الفرج))

[ چهارشنبه یکم اسفند 1386 ] [ 21:24 ] [ شوق شهادت ] [ ]

((بسم رب المهدی))

طــلو ع   می  کـند  آن آ فتــاب   پنــهانـی           ز  مشـرق   جغــرافیــای    عــر فا نـــی

دوباره  پلک  دلم  می پرد  نشانه چیست          شنیده ام که می آید  کسی  به  مهمانی

کسی که نقطهی آغاز هرچه پرواز است          تویی   که   در  سفر  عشق   خط   پایانی

کنار  نام   تو  لنگر  گرفت  کشتی  عشق          بیا   که  یاد  تو  آرامشی  است  طوفانـی

زنده یاد قیصر امین پور

در زمان غیبت به کسی منتظر گفته می شود که منتظر شهادت باشد.                       

          ((شهید مهدی زین الدین))

[ دوشنبه هفدهم دی 1386 ] [ 11:59 ] [ شوق شهادت ] [ ]
                           بسم الله الرحمن الرحیم

عمریست که از حضور او جا ماندیم 

                                      در غربت سرد خویش تنها  ماندیم

او منتظر است تا  که  ما  بر گردیم

                                      ماییم که  در غیبت  کبری  ماندیم

((سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات))

[ پنجشنبه پانزدهم شهریور 1386 ] [ 15:30 ] [ شوق شهادت ] [ ]

((السلام علیک هین ترکع و تسجد))

 

چه جمعه ها که یک به یک غروب شد نیامدی

چه بغض ها که در گلو رسوب شد نیامدی

خلیل آتشین سخن،تبر به دوش، بت شکن

خدای ما دوباره سنگ چوب شد نیامدی

برای ما که خسته ایم و دلشکسته ایم نه!

ولی برای عده ای چه خوب شد نیامدی

تمام طول هفته را به انتظار جمعه ام

دوباره صبح ، ظهر،نه! غروب شد نیامدی

 

((الهم عجل الولیک الفرج))

 

[ یکشنبه سوم تیر 1386 ] [ 19:15 ] [ شوق شهادت ] [ ]

<< بسم رب الحجة >>

آغاز امامت نگین انگشتری امامت و ولایت حضرت حجة ابن الحسن العسگری  یوسف زهرا(س) بر تمام شیعیان و محبین حضرتش فرخنده و مبارک باد.

امام صادق (ع):

همانا از حقوق ما بر شیعیانمان این است که بعد ازهر نماز واجب دستهایشان را بر چانه بگذارند و سه مرتبه بگویند:

((یا ربَّ محمّدٍ عجِّل فرج آلِ محمدٍ یا ربَّ محمدٍ احفَظ غیبة محمدٍ یا ربّ محمدٍ اِنتَقِم لِابنةِ محمّد))

[ پنجشنبه نهم فروردین 1386 ] [ 14:30 ] [ شوق شهادت ] [ ]

((الهم اخرجنی من الظلمات الوهم وکرمنی به نورالفهم)) 

آنقدر غرق در مادیات شدیم که معنویات را با دست خود خانه نشین کرده ایم ، آنقدر غرق در دنیا شدیم که آخرت را از یاد برده ایم ، آنقدر به زندگی و متعلقاتش وابسته شدیم که یادمان رفته یک روز آرزویمان شهید شدن بود ، آنقدر غرق در روزها شدیم که یادمان رفته جمعه چه روزی است ، یادمان رفته انتظار یعنی چه ، یادمان رفته منجی یعنی چه ، یادمان رفته آخر الزمان یعنی چه ، یادمان رفته نشانه های ظهور چیست ، یادمان رفته که یک روز یکنفر خواهد آمد تا انتقام سیلی مادر را بگیرد ........!!!

               عاشقان را سر شوريده به پيكر عجب است
                                                            دادن  سر نه عجب داشتن  سر عجب است
               تيغ   بارد   اگر  آنجا   كه  بود  جلوه  دوست
                                                             سر ندادن ز وفا  بر  لب  خنجر  عجب  است
               تن بي سر عجبي نيست  رود  گر  در  خاك
                                                             سر سربازده  عشق  به  پيكر  عجب  است

الهم عجل الولیک الفرج

التماس  دعا

یازهرا(س) 

[ جمعه چهارم اسفند 1385 ] [ 15:11 ] [ شوق شهادت ] [ ]

بسمه تعالی

السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)

 

همیشه تو دعاها سعی می کنم هیچ دعایی رو مقدم بر دعا برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان نکنم یعنی راستش رو بخواین اگه بخوام هم اصلا نمی تونم همیشه با خودم می گم که دعا نباید انحصاری و فردی باشه دعا باید جامع باشه دعا باید برای همه باشه  شاید در روز دهها نفر التماس دعا داشته باشند از ما چه جوری می شه این خواسته ها رو برآورده کرد!

من اعتقاد دارم که هیچ دعایی جامعتر و کامل تر و زیباتر از دعا برای ظهور آقا نیست . هم نیازهای دنیوی رو براورده می کنه هم نیازهای اخروی را هم غذای روح هست و هم غذای جسم و.... خلاصه اینکه هیچ دعایی بهتر از این دعا نیست هم عاقبت بخیری داره هم مبارزه بانفسه هم قرب به خدا و ائمه داره هم آثار تربیتی داره هم آثار عقیدتی داره و هزاران و هزاران آثار دیگر اما همه این آثار به شرطی محقق می شه که این دعا از روی خلوص نیت باشه و هم با تمام وجود باشه از صمیم قلب و...

اما همه این هارو گفتم خوب ٬حرف های واقعا قشنگی هست و شاید همه هم موافق با این حرف ها باشن اما چیزی که خیلی مهم هست عمل به این حرف هاست٬ آیا واقعا همه ما این نکته هایی که هممون بلد هستیم رو عملی می کنیم آیا ما نظر و نیازهایی که برای رفع مشکلات شخصی خودمون می کنیم برای سلامتی امام زمان میکنیم ٬ آیا ما همه ما عاشق واقعی امام زمان هستیم آیا ما به سیره امام عمل می کنیم ٫ تا حالا از خودمون حساب کشی کردیم چندتا  حدیث از این آقایی که ازش این همه دم میزنیم بلدیم یا مطالعه کردبم به چندتا از این احادیث عمل کردیم ٬ چقدر زندگیمون شبیه حضرته چقدر...... نمی دونم دیگه

لپ کلام می خوام بگم که خواهر من برادر من تا ما آمادگی برای درک و پذیرش آقا رو تو خودمون ایجاد نکنیم آقا نمیاد ٬ به خدا آقا یار می خواد اما چه یاری ٬یار واقعی ٬آقا عاشق می خواد عاشق جان برکف عاشق دلسوخته ٬ آقا شیعه میخواد شیعه واقعی ٬ شیعه دیندار و سیاستمدار ٬ شیعه ولایی ٬ شیعه فدایی٬شیعه زهرایی و زینبی ٬ شیعه حسینی و ابالفضلیُ شیعه .......

 

یا فاطمة الزهرا(س)

[ جمعه بیست و هفتم بهمن 1385 ] [ 0:10 ] [ شوق شهادت ] [ ]

ای امام زمان جان فدایت

 

می طپد دل ز شوق لقایت

 

کی شود سرگزارم به پایت

 

جان زهرا به ما کن عنایت

 

یوسف فاطمه درکجایی

 

بین ما یا که در کربلایی

 

ایکه بر درد دلها دوایی

 

کی شود برقه از رخ گشایی

 

ما که شوق وصال تو داریم

 

روز وشب از غمت اشکباریم

 

دیده گریان و چشم انتظاریم

 

تا به خاک رهت سرگزاریم

 

خون گلگون جسم شهیدان

 

ناله مادران و اشک چشمان

 

چشم حق بین یاران قرآن

 

انتظارت کشند از دل و جان 

  

 

     اللهم عجل لوليک الفرج

 

 

 ((و العافيت و النصر و جعلنا من اعوانه و انصار و مستشهدين بين اليدی))

[ جمعه بیست و چهارم آذر 1385 ] [ 17:31 ] [ شوق شهادت ] [ ]

بسم رب المهدی(عج)

اذان جمکران شوری به پا کرد

دلم  را  از  غم  عالم  جدا کرد
صبا را  گشته  بودم  محرم  راز

مرا  با   رمز   غیبت   اشنا  کرد
بخوان  در  دل  تمنای  فرج  را

بگو شاید نگاهی هم به ما کرد
چو یعقوب از غم یوسف بنالید

به بوی جامه اش او را شفا کرد
نباشد گل به بستان  در  زمستان

گل نرگس به هر باغی وفا کرد
ببینیم در  جهان  عدل  علی  را

اگر امد حکومت  را به پا  کرد
اگر ابری بییاید  روی  خورشید

مشو نومید وباید  بس دعا  کرد
خدا یا عمر من را طاقتی بخش

که بینم غیبت کبری رها  کرد

 

 

بارالها بارها دعا کردم و دعایم مستجاب نگردید اما اینبار با تمام وجود و خلوص نیت دعا می کنم و تورا به زهرا (س) قسم می دهم که دعایم را مستجاب گردانی ولله خسته گشتم از بس که جمعه یکی یکی گذشت و خبری از محبوب من نیامد

 

.

الهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان(عج)

 

 

[ دوشنبه ششم آذر 1385 ] [ 20:57 ] [ شوق شهادت ] [ ]

بسم الله الرحمن الرحیم

    ((ونرید ان من علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم الائمه و نجعلهم الوارثین))

سپاس خداوندی را که دستگیر مستمندان است و خوار کننده سرکشان و فریاد رس مظلومان است و نابود کننده ظالمان ٬ خداوندی که به هرچه بنگری نشانه ای بزرگ از جلال٬ قدرت ٬ شکوه و عظمت بی پایان آن را به فراست در می یابی ٬ واجب الوجودی که زشتی و زیبایی ٬خوبی و بدی ٬ تلخی و شیرینی٬ عشق و نفرت و همه همه در یم قدرت لا یزال الهی اوست .جز او کیست که بنده گنه کار خود را با هر بار استغفرالله ربی و اتوب الیه ببخشد آنهم چه بنده ای  بنده ای که آنی و کمتر از آنی توبه خود را می شکند آنهم نه یکبار بلکه صدها بار و جز او کیست که گناه بنده خود را نادیده گیرد  و کار نیکش را هزاران مرتبه ارج نهد و حال ای خدایی که در همه احوال دستگیر من هستی این بار تو را علت پیدایش هستی حضرت صدیقه طاهره(س) مادر شیعیان جهان قسم می دهم که الساعه ظهور خورشید عالم تاب  حضرت بقیه الله العظم را برسان تا جهانیان از انوار عدالتش سیراب گردند . خدایا تورا به زهرا(س) قسم می دهم چشم مارا به جمال زیبای مهدی فاطمه روشن گردان و ما را در رکاب آن حضرت بمیران پروردگارا تو را به زهرای مرضیه قسم می دهم نور چشم شیعیان جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای نایب برحق حضرت صاحب الامر(عج) را در پرتو عنایات حضرت بقیه الله محوظ گردانی ٬ پروردگارا تو را به صورت کبود مادر جوانم قسم می دهم که تمام جوانان این مرز و بوم را از شر بلیات دنیوی به خصوص این تهاجم همه جانبه فرهنگی محفوظ گردان.

      یا صاحب الزمان به خدا خسته گشته ام             قلبم شکسته ز دوری و هجران برای تو  

    یا صاحب   الزمان   دگرم    نیست   آرزو             جز   دیدن   جمال   به   حق  دلربای تو

[ پنجشنبه بیست و سوم شهریور 1385 ] [ 9:37 ] [ شوق شهادت ] [ ]

چون كند شمس دلارا چهره بيرون از نقاب

                                              شرم گين  گردد   ز نور  دل ربايش   آفتاب

ز آسمان  آيد مسيحا  در كنارش با شتاب

                                              بهر  فرمانش  مهيا  ابر  و باد  و خاك  و آب

گلشن  توحيد   گردد  از  قدومش  لاله زار

                                              سربه  سر  روي  زمين خرمتر از فصل بهار

وارث   ختم   رسولان   از   خداوند   مبين

                                              حاكم   ملك   احد  فر مانده   روي    زمين

اصل  ايمان  روح  قران  معني حبل المتين

                                               مجري   اهداف  و   آمال   امير   المومنين

آنكه  عالم را كند  از  ظلم  جور و كفر  پاك

                                          آنكه دشمن ميشود ازضرب شمشيرش هلاك

مهدي   زهرا  امام  عصر  يابن  العسگري

                                                آشكارا  چون  شود  با  ذوالفقار   حيدري

مي كند  حزب  خدا  را با  عدالت  رهبري

                                                خلق عالم را كند  با  نهضتش  روشنگري

پاك  مي گردد   تمام   صحنه ر وي  زمين

                                                  از  وجود  غاصبين  و   ناكثين  و   مارقين

مهدي  زهرا   بيا  ما  را   زغصه   وارهان

                                                   دوستانت را به فيض نعمت عظما  رسان

تا به كي در انتظارت اشك غم باشد روان

                                              بين چه سان دشمن زند برقلب مازخم زبان

آيد  از خاك شهيدان  اين ندا يبن الحسن

                                                  حجت حق مهدي زهر ا بيا  يبن  الحسن

[ سه شنبه بیست و نهم فروردین 1385 ] [ 21:25 ] [ شوق شهادت ] [ ]
درباره وبلاگ

امکانات وب